Audİ AutoCredit Kampanyası

Audi AutoCredit'in cazip koşullarıyla hayalinizdeki Audi'yi yola çıkarın!

Audi AutoCredit sayesinde, araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin. Kalan tutarı ise kendi belirleyeceğiniz peşinat** güncel faiz oranı ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırın ve A1 için 2.399 TL, A3 için 2.744 TL, A3 1.6 TDI için 2.677 TL,A4 için 3.436 TL, Q2 için 3.423 TL ve Q3 için 4.040 TL' den başlayan aylık ödemelerle yeni Audi'nizi hemen kullanmaya başlayın*.

Taksitleriniz bittiğinde kalan balon ödemeyi ister tek seferde, ister 12 ay daha vade yaparak ödeyin ve Audi'nize sahip olun. Tercih ederseniz de balon ödemenize karşılık yüksek geri alım değeri ile Audi'nizi sizden geri alalım ve yerine yepyeni bir Audi verelim, Audi'niz hep yeni kalsın!

Üstelik bu kampanya kapsamına ek olarak aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Audi Yetkili Servislerimizde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve Audi sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak 1 yıllık Audi Kasko paketine de sahip olacaksınız.

*Kampanya, seçili Audi araç modellerinde geçerlidir.

**Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşterile ise minimum %10 peşinat peşinat vermek durumundadır.