Skoda Autocredit Kampanyası

Skoda AutoCredit'in cazip koşullarıyla hayalinizdeki Skoda'yı yola çıkarın!

Skoda AutoCredit sayesinde, araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin. Kalan tutarı ise kendi belirleyeceğiniz peşinat** güncel faiz oranı ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırın ve Fabia için 1.449 TL, Rapid için 2.193 TL, Octavia için 1.961  TL, Superb için 2.284 TL, Karoq için 2.329 ve Kodiaq için 2.812 TL' den başlayan aylık ödemelerle yeni Skoda'nızı hemen kullanmaya başlayın*.

Taksitleriniz bittiğinde kalan balon ödemeyi ister tek seferde, ister 12 ay daha vade yaparak ödeyin ve Skoda'nıza sahip olun. Tercih ederseniz de balon ödemenize karşılık yüksek geri alım değeri ile Skoda'nızı sizden geri alalım ve yerine yepyeni bir Skoda verelim, Skoda'nız hep yeni kalsın!

Üstelik bu kampanya kapsamına ek olarak aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Skoda Yetkili Servislerimizde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve Skoda sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak 1 yıllık Skoda Kasko paketine de sahip olacaksınız.

*Kampanya, seçili Skoda araç modellerinde geçerlidir.

**Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşterile ise minimum %10 peşinat peşinat vermek durumundadır.