E-sözleşme ile hem işlemleriniz hızlansın hem de doğayı korumanın huzurunu yaşayın!

Bireysel kredi başvurunuz onaylandıktan sonra imza gerektiren tüm işlemleri dilediğiniz yerden gerçekleştirmenin konforunu Mesafeli Sözleşme ile yaşayın. Mobil uygulamamız, web sitemiz ya da yetkili satıcılarımız üzerinden gerçekleştirdiğiniz kredi başvuruları onaylandığında sözleşme ve dökümanlarınızı dijital ortamda onaylayabilir, dilediğiniz zaman bu belgelere ulaşabilirsiniz.

Kredi kullanımı için gereken sözleşme ve dökümanlar cep telefonunuza, SMS’te bulunan güvenli bir link ve doğrulama şifresi aracılığıyla gönderilir. Bu dökümanları ve sözleşmelerinizi dijital ortamda görüntüleyebilir ve onaylayabilirsiniz. İşlemleriniz hızlanırken kağıt tüketimini azaltmaya da destek vermiş olursunuz.

“Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (“VDF”) ilgili yasal düzenlemeler ve şirket politikaları çerçevesinde mesafeli kredi sözleşmesi akdedilebilecek kredileri belirlemekte serbest olup dilediği müşteriyle yazılı kredi sözleşmesi akdetme ve/veya mesafeli kredi sözleşmesi uygulamasına ilişkin şartları belirleme, değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar. Mesafeli kredi sözleşmesi uygulamasında, yasal mevzuat gereği ıslak imza atılması zorunlu olan belgeler, kredi başvurusu aşamasında başvuru sahibinden talep edilmektedir.”

*Kefalet içeren kredi başvuruları ve ticari kredi kullanmak isteyen müşterilerimiz bakımından E-Sözleşme uygulaması bulunmamaktadır.