Audi AutoCredit Kampanyası

vdf AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Audi sahibi olmak şimdi çok kolay.

A3 Sportsback'e 5.305 TL, A3 Sedan'a 5.582 TL, Q2'ye 5.451TL, A4'e 7.985 TL aylık taksitlerle sahip olabilirsiniz.

vdf Autocredit ile yeni Audi'nizi çok uygun koşullarla 36 ay vade ile finanse edebilirsiniz. Peşinatın ardından, çok düşük taksitlerle bütçenize uygun 35 ay vadeden yararlanırsınız. Vade sonu olan 36. ayda gerçekleştireceğiniz toplu ödeme için 3 seçenek sizi bekliyor.

1-vdf’nin sunduğu geri alım garantisiyle aracınızı vdf’ye vererek ya da kendiniz satarak

kredinizi kapatabilir ve yepyeni bir Audi seçebilirsiniz.

2-Toplu ödemenizi 12 ay yeniden taksitlendirebilirsiniz.

3-Toplu ödemeyi yaparak Audi' inize tamamen sahip olabilirsiniz.

Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın mevcut fabrika  garantisini 2 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Audi Yetkili Servislerimizde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve Audi sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak tam kapsamlı 1 yıllık Audi Kasko Paketine de sahip olabilirsiniz.

*Kampanya, tüm Audi modellerinde geçerlidir.

** Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat vermek durumundadır.

Bu kampanya Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (VDF) – Volkswagen Finans tarafından düzenlenmektedir. Kredi koşulları  VDF tarafından belirlenmekte olup, faiz hesaplamasında gerçek kişi başvuruları için “toplam kredi tutarı x 0,005 x 1,05, tüzel kişi başvuruları için ise “1.100 TL” olan kredi tahsis ücreti kredi tutarına dahil edilecektir.

Kampanya koşulları krediye Markalı Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi halinde geçerli olacaktır.

Kampanya şartlarında kredide 36.ay taksit için toplu ödeme bulunmaktadır.

Kredinin müşteriye toplam maliyeti Kredi Tutarı+ Markalı Kasko + Uzatılmış Garanti + Tahsis Ücreti dahildir.

Bu kampanya şartlarında belirtilen aylık taksit ve toplu ödeme tutarları araç fiyatına ve kasko fiyatına göre değişkenlik gösterebilir. 

Bu kampanyada ilgili mevzuat kapsamında belirlenen taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Krediye konu araçların Satıcısı tarafından araç fiyatları, modelleri, teknik özellikleri, donanım, renk ve kampanya koşullarında değişiklik yapılma hakkı saklıdır.            

* İşbu kampanya kapsamındaki aylık %1,64 faiz 36 ay vade seçeneğinde geçerlidir.

**Faiz oranı aylık %1,64 yıllık %19,68 'dir. Bireysel kredilerde KKDF Oranı % 15; BSMV Oranı % 5 olarak hesaplanacak ve taksit tutarlarına yansıtılacaktır.