SEAT AutoCredit Kampanyası

vdf AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir SEAT sahibi olmak şimdi çok kolay.

Yeni Ibiza’nızı  1.360  TL'den, Arona’nızı 1.455 TL'den, Leon’unuzu 1.826 TL'den ve Ateca’nızı 2.017 TL'den başlayan aylık ödemelerle hemen kullanmaya başlayın*.

vdf Autocredit ile yeni SEAT'ınızı çok uygun koşullarla 36 ay vade ile finanse edebilirsiniz. Peşinatın ardından, çok düşük taksitlerle bütçenize uygun 35 ay vadeden yararlanırsınız. Vade sonu olan 36. ayda gerçekleştireceğiniz toplu ödeme için 3 seçenek sizi bekliyor.

1-vdf’nin sunduğu geri alım garantisiyle aracınızı vdf’ye vererek ya da kendiniz satarak kredinizi kapatabilir ve yepyeni bir SEAT seçebilirsiniz.

2-Toplu ödemenizi 12 ay yeniden taksitlendirebilirsiniz.

3-Toplu ödemeyi yaparak SEAT'ınıza tamamen sahip olabilirsiniz.

Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın mevcut fabrika  garantisini 2 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle SEAT Yetkili Servislerimizde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve SEAT sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak tam kapsamlı 1 yıllık SEAT Kasko Paketine de sahip olabilirsiniz.

 

*Kampanya, tüm SEATmodellerinde geçerlidir.

** Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat vermek durumundadır.