Skoda AutoCredit Kampanyası

vdf AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Skoda sahibi olmak şimdi çok kolay.

Yeni Superb’inizi  1.873  TL'den, Kodiaq’ınızı 1.812  TL'den, Karoq’unuzu 1.870 TL'den başlayan aylık ödemelerle hemen kullanmaya başlayın*.

vdf Autocredit ile yeni Skoda'nızı çok uygun koşullarla 36 ay vade ile finanse edebilirsiniz. Peşinatın ardından, çok düşük taksitlerle bütçenize uygun 35 ay vadeden yararlanırsınız. Vade sonu olan 36. ayda gerçekleştireceğiniz toplu ödeme için 3 seçenek sizi bekliyor.

1-vdf’nin sunduğu geri alım garantisiyle aracınızı vdf’ye vererek ya da kendiniz satarak kredinizi kapatabilir ve yepyeni bir Skoda seçebilirsiniz.

2-Toplu ödemenizi 12 ay yeniden taksitlendirebilirsiniz.

3-Toplu ödemeyi yaparak Skoda'nıza tamamen sahip olabilirsiniz.

Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın mevcut fabrika  garantisini 2 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Skoda Yetkili Servislerimizde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve Skoda sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak tam kapsamlı 1 yıllık Skoda Kasko Paketine de sahip olabilirsiniz.

*Kampanya, tüm Skoda modellerinde geçerlidir.

** Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat vermek durumundadır.