Volkswagen Ticari Autocredit Kampanyasi

Volkswagen Ticari Araç AutoCredit Kampanyası

vdf AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen Ticari Araç sahibi olmak şimdi çok kolay.

Caddy’nizi 1.950 TL'den, Yeni Transporter’ınızı 2.110 TL'den, Caravelle’nizi 4.724 TL’den ve Amarok’unuzu 6.043 TL'den başlayan aylık ödemelerle hemen kullanmaya başlayın*.

vdf Autocredit ile yeni aracınızı çok uygun koşullarla 36 ay vade ile finanse edebilirsiniz. Peşinatın ardından, çok düşük taksitlerle bütçenize uygun 35 ay vadeden yararlanırsınız. Vade sonu olan 36. ayda gerçekleştireceğiniz toplu ödeme için 3 seçenek sizi bekliyor:

1-vdf’nin sunduğu geri alım garantisiyle aracınızı vdf’ye vererek ya da kendiniz satarak kredinizi kapatabilir ve yepyeni bir Volkswagen Ticari Araç seçebilirsiniz.

2-Toplu ödemenizi 12 ay yeniden taksitlendirebilirsiniz.

3-Toplu ödemeyi yaparak Volkswagen Ticari Araç'ınıza tamamen sahip olabilirsiniz.

Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın mevcut fabrika  garantisini 2 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servislerimizde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak tam kapsamlı 1 yıllık Volkswagen Kasko Paketine de sahip olabilirsiniz.

*Kampanya, tüm Volkswagen Ticari Araç modellerinde geçerlidir.

** BDDK kuralları gereği tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat vermek durumundadır.