Volkswagen Ticari Autocredit Kampanyasi

Volkswagen Ticari Araç AutoCredit Kampanyası

vdf AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen Ticari Araç sahibi olmak şimdi çok kolay.

Caddy'ye 3.075 TL'ye, Transporter'a 2.892 TL'ye, Caravelle'e 5.656 TL aylık taksitlerle sahip olabilirsiniz.

vdf Autocredit ile yeni aracınızı çok uygun koşullarla 36 ay vade ile finanse edebilirsiniz. Peşinatın ardından, çok düşük taksitlerle bütçenize uygun 35 ay vadeden yararlanırsınız. Vade sonu olan 36. ayda gerçekleştireceğiniz toplu ödeme için 3 seçenek sizi bekliyor:

1-vdf’nin sunduğu geri alım garantisiyle aracınızı vdf’ye vererek ya da kendiniz satarak kredinizi kapatabilir ve yepyeni bir Volkswagen Ticari Araç seçebilirsiniz.

2-Toplu ödemenizi 12 ay yeniden taksitlendirebilirsiniz.

3-Toplu ödemeyi yaparak Volkswagen Ticari Araç'ınıza tamamen sahip olabilirsiniz.

Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın mevcut fabrika  garantisini 2 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servislerimizde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak tam kapsamlı 1 yıllık Volkswagen Kasko Paketine de sahip olabilirsiniz.

 

 

*Kampanya, tüm Volkswagen Ticari Araç modellerinde geçerlidir.

** BDDK kuralları gereği tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat vermek durumundadır.

Bu kampanya Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (VDF) – Volkswagen Finans tarafından düzenlenmektedir. Kredi koşulları  VDF tarafından belirlenmekte olup, faiz hesaplamasında gerçek kişi başvuruları için “toplam kredi tutarı x 0,005 x 1,05, tüzel kişi başvuruları için ise “1.100 TL” olan kredi tahsis ücreti kredi tutarına dahil edilecektir.

Kampanya koşulları krediye Markalı Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi halinde geçerli olacaktır.

Kampanya şartlarında kredide 36.ay taksit için toplu ödeme bulunmaktadır.

Kredinin müşteriye toplam maliyeti Kredi Tutarı+ Markalı Kasko + Uzatılmış Garanti + Tahsis Ücreti dahildir.

Bu kampanya şartlarında belirtilen aylık taksit ve toplu ödeme tutarları araç fiyatına ve kasko fiyatına göre değişkenlik gösterebilir. 

Bu kampanyada ilgili mevzuat kapsamında belirlenen taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Krediye konu araçların Satıcısı tarafından araç fiyatları, modelleri, teknik özellikleri, donanım, renk ve kampanya koşullarında değişiklik yapılma hakkı saklıdır.            

* İşbu kampanya kapsamındaki aylık %1,64 faiz 36 ay vade seçeneğinde geçerlidir.

**Faiz oranı aylık %1,64 yıllık %19,68'dir. Bireysel kredilerde KKDF Oranı % 15; BSMV Oranı % 5 olarak hesaplanacak ve taksit tutarlarına yansıtılacaktır.