E-Sözleşme Hizmeti

Dijital Yeniliklerimizde sınır yok, kolaylık var !

Mobil uygulamamız, web sitemiz veya yetkili satıcılarımız üzerinden gerçekleştirilen kredi başvuruları onaylandığında imza gerektiren her işlemde e-sözleşme kolaylığı sunuyoruz. Böylece hem kağıt kullanımını azaltıp doğaya fayda, hem de işlemlere hız kazandırıyoruz.

vdf’nin mobil uygulaması, web sitesi veya yetkili satıcıları üzerinden gerçekleştirilen kredi başvurularının onaylanması sonrasında, kredi kullandırımı için sözleşmeler ve diğer dokümanlar müşterilerimizin cep telefonuna SMS ile iletilen güvenli bir link ve doğrulama şifresi aracılığı ile gönderilebilir ve okunabilir olarak gönderilecektir.

Müşterilerimiz dijital ortamda sözleşmelerini ve dokümanlarını onaylayarak diledikleri zaman bu dokumanlara ulaşabilecektir.

“Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (“VDF”) ilgili yasal düzenlemeler ve şirket politikaları çerçevesinde mesafeli kredi sözleşmesi akdedilebilecek kredileri belirlemekte serbest olup dilediği müşteriyle yazılı kredi sözleşmesi akdetme ve/veya mesafeli kredi sözleşmesi uygulamasına ilişkin şartları belirleme, değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar. Mesafeli kredi sözleşmesi uygulamasında, yasal mevzuat gereği ıslak imza atılması zorunlu olan belgeler, kredi başvurusu aşamasında başvuru sahibinden talep edilmektedir.”

*Kefalet içeren kredi başvuruları ve ticari kredi kullanmak isteyen müşterilerimiz bakımından E-Sözleşme uygulaması bulunmamaktadır.