Hakkımızda

Volkswagen Doğuş Finans Hakkında

Volkswagen Doğuş Finans (vdf) olarak kurulduğumuz günden bu yana siz müşterilerimizle güvene dayalı bir ilişki kurmayı hedefleyerek özverili adımlar attık. Bu adımları atarken hep sizlerden güç aldık ve otomotiv finansman sahasında lider konumuna geldik. Bu güç ile sizlere hizmet verirken izlediğimiz uzun ve zorlu yolu siz değerli müşterilerimizle paylaşmak isteriz. vdf ailesinin bir üyesi olmayı seçerek bize yaşattığınız bu gurur için teşekkür eder, sizleri Volkswagen Doğuş Finans’ın (vdf) hedef ve stratejileri ile tanışmaya davet ederiz.

Vizyonumuz

Finans sektöründe sahip olduğumuz öncü rolümüzle, otomotiv değer zincirinde yer alan müşterilerimize her zaman nitelikli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bu hedefi en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için yenilikçi ve pro-aktif bir yaklaşım sergiliyoruz. Müşterilerimize karşı taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle de değişen ihtiyaçlara yönelik finans, filo ve sigorta sektörlerinde yeni çözümler üretiyoruz.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini merkeze alarak hizmet sağlıyor ve müşterilerimizi vdf ailesinin bir parçası olarak görüyoruz. Müşterilerimizin düşüncelerine değer veriyor ve ihtiyaçlarına birlikte çözümler üretiyoruz. Hayallerini gerçekleştirmek ve hayatlarını kolaylaştırmanın ise coşkusunu yaşıyoruz.

Stratejimiz

İçinde bulunduğumuz sektörlerde tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek için kurum ve insan sermayemize yatırım yapmanın büyük önem taşıdığına inanıyoruz. Özenle bir araya gelmiş olan vdf ailesinin tüm üyeleri sayesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri hep daha ileriye taşımak için çalışmaktayız. vdf’nin sahip olduğu bu ekip ruhu ile müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap verme ve sürdürülebilir karlılığı sağlama amacını taşımaktayız.

Değerlerimiz

Bizi sektörde lider konumuna getiren en önemli faktörün tüm vdf ailesinin paylaştığı ortak değerler olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin sadece taleplerini değil aynı zamanda daha iyiye ulaşma yolundaki beklentilerini de değerlendiriyoruz. Daha kaliteli bir hizmet verebilmek için cesur adımlar atmaktan çekinmiyor, müşterilerimizi mutlu görmenin coşkusunu vdf ekibi olarak paylaşıyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyor ve önemli bir sorumluluk taşıdığımızın bilincinde olarak yenilikçi adımlar atıyoruz.

İnsan Kaynakları

Sektörel hedeflerimizi gerçekleştirmek ve müşterilerimizin sadakatini kazanabilmek için organizasyon yapısında meydana gelen ihtiyaçları titizlikle analiz ediyoruz. İnsan kaynaklarını etkili bir şekilde kullanarak bireysel ve departman bazında yapılması gereken değişiklikleri belirliyoruz. Gelişime olan inancımız doğrultusunda ise boş pozisyonlara öncelikli olarak şirket çalışanlarımızı kabul ediyoruz. Çalışanlarımızın performansları ve eğitim düzeylerini dikkate alarak ücret belirlemesi yapıyoruz. Daha verimli sonuçlar elde edebilmek için ise Performans Yönetimi Sistemi uyguluyor ve hedeflerimize ulaşma yolunda atılan adımları değerlendiriyoruz.

30 yılı aşkın süredir kurum kültürü konusunda uzmanlaşmış, her yıl 7 bine yakın işletme ve 16 milyondan fazla çalışanı dahil ettiği analizleri ile kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırma olma özelliğini taşıyan Great Place To Work® Enstitüsü’nün yaptığı değerlendirmeler sonucunda  çalışanlarımızın mevcut kurum kültürü hakkındaki algılarının ölçümlendiği Trust Index© Çalışan anketi ve İK uygulamalarımızın bütünün analiz edildiği Culture Audit© İşyeri kültürü analizlerini başarı ile tamamlayarak Great Place to Work® Certified unvanını almaya hak kazandık.

vdf Ailesine Katılmak için;

vdf_insankaynaklari@vdf.com.tr

Açık olan pozisyonlarımıza başvurmak için lütfen tıklayınız. Linkedin üzerinden başvuruda bulunmak için lütfen tıklayınız.